Klub

Club70 to miejsce dla ludzi z fantazją, lubiących dobrą zabawę w tanecznych rytmach. W klubie spotkasz ludzi pozytywnie nastawionych do życia, otwartych na nowe znajomości. Po prostu warto ich poznać.

Atmosfera

Dzwony, peruki, poliester, zabawne okulary dziś na nowo są w modzie. Stroje z minionych lat tworzą swobodny klimat, w którym można się zrelaksować i zapomnieć o problemach. W kulturalnej atmosferze i najlepszej muzyce bawimy się od zmierzchu do świtu.

Muzyka

Gramy muzykę taneczną. Epoka do której powracamy upłynęła w rytmie disco, boogie i funky. Bawimy się przy największych hitach takich gwiazd jak Boney M, Abba, Modern Talking, Madonna, Michael Jackson, Sandra, Paula Abdul, George Michael, Wham!, Erasure, Duran Duran, Ultravox, Gazebo, Blue System, Queen. W Club70 możesz usłyszeć również przeboje lat 80-tych i 90-tych, polską muzykę i rock and droll-owe hity.

Miejsce

Club70 znajduje się w centrum Warszawy w zabytkowych, podziemnych wnętrzach przy ul. Waliców 9. Nowoczesny wystrój, połączony z elementami z lat 70-tych oraz sklepieniem z czerwonej cegły tworzą niepowtarzalny klimat. W lokalu znajdują się: 3 bary, 2 parkiety, sala VIP i chillout.